Giyinme Odası
Ürün Modelleri - Özel İmalat ve Fiyat Bilgisi Uygun Fiyat Garantisi


Giyinme Odası Modelleri ve Fiyatları


Ev Dekorasyonunda Giysi Odasının Önemi

Ev Dekorasyonunda Giysi Odasının Önemi – Birçoğumuz dizilerde ve filmlerde zengin ailelerin yaşantılarını görmüş ve özenmişizdir. Bu evler genellikle büyük ve ferah olup, daha önce görmeye alışık olmadığımız iç mimari tasarımları bulunmaktadır. Giysi odası da bu şekilde hayatımıza girmiştir. Fakat giysi odası bir zenginlik göstergesi olmamasına rağmen bu şekilde lanse edilmiştir. Sadece, konutların mimarisini çizen mimarlar tarafından eski zamanlarda sıklıkla kullanılmamıştır. Günümüzde ise birçoğumuzun hayatında yer edinmiş büyük küçük tüm evlerde bulunmaya başlamış ve evlerimizin olmazsa olmazıdır. Genel anlamda giysi odası; Ailenin kıyafetlerinin düzenli ve temiz bir şekilde daha uzun yıllar korunması amacıyla oluşturulmuş bir odadır. Tıpkı ebeveyn banyosu gibi yatak odalarının içinde bulunan ayrı bir odadır. Giysi odasının tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden birisi de yatak odası takımlarının oldukça büyük olması ve yer kaplamasıdır. Hiç kimse yatak odasında sıkışmışlık hissini yaşamak istemeyeceği gibi ferah ve rahat bir ortamda uyumak ister. Bu anlamda ev dekorasyonunda giysi odasının önemi oldukça büyüktür.

Evinizin Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?


Güzel yuvanızı dekore ederken bazı püf noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Mutfakta en güzel yemeklerinizi pişirirken, salonunuzda sevdiklerinizi ağırlarken size en faydalı ve şık görünüme sahip olan dekorları seçmeniz gerekiyor. Bunun için kendi zevklerinizin yanında, göze hoş gelen ve şık bir tasarım yapmanız gerekmektedir. Mutfakta ise bu durum biraz daha farklıdır. Mutfağın dizaynı, kadınlar mutfakta nasıl rahat edeceklerse, onlara daha pratik ve işlevsellik kazandıracaksa öyle olmalıdır. Aynı zamanda şık olması gerektiğinden önemlidir. Evinizin antresi de oldukça sade ve gözü yormamalıdır. Vestiyer imalatında da sadeliğe önem vermeniz gerekiyor. Yatak odasının dekorasyonu ise tamamen size bağlıdır. İstediğiniz şekilde ve zevkte yapabilirsiniz.

Evinizin Dizayn Ederken Malzemelerin Kalitesine Dikkat Edin!


Sevdiklerinize yemek hazırladığınız ve vakit geçirdiğiniz mutfakta, yemek takımlarınızı ne kadar temiz tutarsanız tutun tehlike tam anlamıyla önlemiş olmuyor. Yemek takımları uzun süreler boyunca mutfak dolaplarında saklandığından bir süre sonra koku yapmaya başlayacaktır. Bunun için mutfak dolaplarınızın malzemelerin iyi seçmeniz ve ince eleyip sık dokumanız gerekiyor. Daha fazla şıklık ve model çeşitliliği için membran kapak modellerini, uzun kullanım ve dayanıklılık içinse akrilik kapak modellerininden birini tercih etmeniz  gerekiyor. Membran kapaklar Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış bir kapak türüdür. Herhangi bir kanserojen madde içermez. Akrilik kapakların özelikleri ise çizilmeye, yangına, solmaya ve darbeye dayanıklıdır. Akrilik kapağın bakımını da mikro fiber bez kullanılmalı ve sildikten sonra kuru bir bezle kapaklar kurulanmalıdır. Bu kapak çeşitleri sadece mutfakta değil aynı zamanda membran banyo, membran kapaklı gardırop vb. şekilde eviniz başka odalarında kullanılmak için de üretilir.

Giysi Odasının Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?


Evinizde bir oda vardır ki, o odanın dekoruna ve tasarımına kimse karışamaz. Bu oda sizin özelinizdir. Bu odayı istediğiniz gibi kendi zevklerinize göre istediğiniz renkte, istediğiniz mobilyayla, hoşunuza giden tasarımlarla, dizayn edebilirsiniz.  Tahmin ettiğiniz üzere bu oda yatak odasıdır. Bu odanın yaratıcılığı tamamen size kalmıştır. Yatak odası imalatı tamamen sizlerin isteklerinize göre şekillenir. Fakat giysi odasında da bilmeniz gereken püf noktalar bulunmaktadır. Bu püf noktalar sizin hayatınızı kolaylaştıracak ve giyinirken de oldukça hızlı bir şekilde hazırlanıp vakit kaybetmeyeceksiniz. Giysi odasının en büyük özelliklerinden birisi de yazlık ve kışlık kıyafetlerin derdine düşmeyecek olmanızdır. Giysi odasında belli bir düzen halinde tüm kıyafetlerinizi saklayabilirsiniz. Böylelikle tüm kıyafetlerinize istediğiniz zaman erişim kolaylığı sağlayacak yazlık ve kışlık derdine düşmeyeceksiniz. Bir diğer hususta giysi odasında ayakkabılarınızı saklayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ise kutuları ile saklamaktır. Ayakkabılarınızı kutularında saklarsanız ezilme gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Giysi odasının bir diğer özelliği ise çamaşırlarınızı bu oda da kurutabilirsiniz. Özellikle kış aylarında evinizin içinde kuruturken nemli bir hava ortamı mobilyalara zamanla zarar vereceğinden giysi odası bu konuda imdadınıza yetişecektir. Aileler tarafından göz ardı edilen bir diğer nokta da nevresim ve yorgan takımlarıdır. Bu takımları da giysi odasında saklayarak alandan tasarruf edebilir, eviniz de daha geniş alanlar elde edebilirsiniz.