Avcılar Mutfak Dolabı Fiyatları

MUTFAK DOLABI ÇEŞİTLERİ

KLASİK EKONOMİK MUTFAK DOLABI

Bu mutfak fiyat olarak daha düşüktür. Ustanıza en ucuz mutfağı yapırmak istiyorum derseniz büyük ihtimalle bu tarz mutfağı elde edeceksinizdir. Bunun nedeni elbette en ucuz ve en çok kullanılan ev mobilya ahşabı olan suntalam kullanılmasıdır. Sunta mutfaklar en hızlı montajlanan ve aksesuarları ile birlikte en verimsiz malzemeden elde edilen mutfak modelidir. Görünüşü, kaplaması, tezgahı, aksesuarları uzun süreli dayanmaz. Bu yüzden de sık değiştirmek zorunda kalırsınız. Genelde tek renk tercih edelilen klasik mutfak dolaplarını avcılar mutfak dolabı fiyatları sayesinde çeşit çeşit
bulabilirsniz

Basit ve kolay eskir. Su geçirme ve şişme ihtimali yüksektir. Ucuz membran da bu gruba girmektedir. Ama genel olarak membran mutfakları bu gruba dahil değildir. Membran mutfak dediğinizdde mdflam membram mutfak olarak bilinendir. Ve ekonomik sunta mutfaktan daha uzun ömürlü ve dayanıklıdır.  Aslında ekonomik mutfaklar çokta ucuz değildir. Biraz fazladan ücretle çok daha iyi ve uzun ömürlü mutfakların sahibi olabilirsiniz.Avcılar mutfak dolabı fiyatları klasik mutfak için bütçeniz içinde yardımcı olmaya çalışıyor. Tabi isterseniz biraz ücret ekleyerek farklı modellere de bakabilirsiniz.

 

LAKE MUTFAK DOLABI

Son yıllarda en popüler mutfak dolabı modellerinden biri olmuştur. Bunun nedeni doğallığı ve ahşaba yakın tonların üzerinde şık ve çekici görünmesidir. Birbirinden güzel ahşap renkleriyle hayran kalacağınız bu ahşap tonlar mutfağınızı çok şık yapacaktır. Özellikle son yıllarda en çok tercih edilen mutfak tasarımlarından olan country mutfak ve rustik mutfakların çoğunun lake mutfaklar ile tasarlandığını unutmamak gerekir. Yani bunun anlamı, doğal olan tasarımlarda tercih edilen ilk mutfak dolabı modeli lake mutfak dolaplarıdır.
Kaplama seçeneği yoktur fakat renk seçenekleri aslında sonuzdur. Yakalamak istediğiniz rengi veya tonu söyleyin yeterli oacaktır. Doğallık arayanlar için lake mutfak modelleri kusursuz bir seçimdir.

Uzun ömürlü, dayanıklı, kolay temizleme özelliği gösteren lake kaplama dolaplar, diğerlerine nazaran biraz daha pahalı olsa da, yıllar geçtikçe ekonomik olduğunu kanıtlayacaktır. Avcılar mutfak dolabı fiyatları için de bu durum aynıdır. Diğerlerinden fiyatlılardır fakat ekonomiklerdir. Mağazaya geldiğinizde sizin için bir sürü çeşit, bir sürü renk olduğunu göreceksiniz. Tercihinizden yana kullanacağınız modeller mutfağınıza doğallık katacak ve evinize modern bir hava katacaktır.

HİGH GLOSS MUTFAK DOLABI

Akrilik mutfak dolapları ile bir çok açıdan benzerlik göstermektedir. Parlaklık, kaplama ve dayanıklılık en avantajlı özelliklerindendir. High gloss mutfak dolaplarının en iyi yanı ahşaptan, uçuk renklere birçok kaplamaya sahip olmasıdır. İsminden de anlaşılacağı üzere oldukça parlak bir yüzeyi vardır. Bu parlaklık tarımsal avantajları sebebiyle birçok insanın bu mutfak dolabı modelini seçmesine neden olmaktadır. Birçok yerde en çok akrilik ve high gloss mutfak modellerinin montajını yapılmaktadır.

Tasarım, görünüm , kolay temizlenme, dayanıklık bu tarz mutfakların en önemli özellikleridir. Fiyat olarak ortalamanın üzerinde değildir. Fakat modern çelik veya porselen kulplar veyahut pahalı tezgah ve aksesuarlar ile ancak size pahalıya mal olabilir.

Membran mutfaklarda high gloss mutfaklara benzerdir. Fiyat olarak yaklaşık aynı ücrete satın alınabilir. Tercih edilmesinin en büyük sebebi ise sınırsız zevkte, sınırsız kaplamaya sahip olmasıdır. High gloss mutfaklardan fiyat olarak biraz öndedir. Bunun sebebi tasarımını isteiğniz şekilde yaptırabilmenizdir. Hem istediğiniz tasarımları yaptırabilir hemde birinci sınıf mufak dolaplarına sahip olabilirsiniz. Yaygınlığı sebebiyle kalitesine rağmen fiyatları ortalama civardadır.

 İstediğiniz fiyattan yararlanmak için avcılar mutfak dolabı fiyatlarına göz atabilirsiniz

Tarih :  27 Ekim 2020 Salı